הכרויות סאדו

העולם של הכרויות סאדו יכול להיות מאוד מרגש. אנשים באינטרנט בדרך כלל פתוחים יותר לדבר על הפנטזיות המיניות שלהם ומוכנים להתעמק במשחקי פטיש כמו בעולם הלא מקוון. אבל זה לא אומר שאין גבולות שאסור לחצות. אם אתה חדש בהכרויות סאדו, הנה כמה כללי נימוס שכדאי לזכור.

עבור אנשים רבים, דיבור כה גלוי על התשוקות המיניות שלהם יכול להיות מורט עצבים ומשחרר. בגלל זה, חיוני ליצור מרחב בטוח באמצעות שיחה מכבדת. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על המעשה והאל תעשה של היכרויות עצבניות כדי להבטיח שהבן זוג שלך מרגיש בנוח.

1. אל תתחיל בהצעת הצעה מינית

אם אתה רואה מישהו שאתה אוהב, אתה צריך ליצור קשר. אבל להתחיל בהערה כמו "אתה לוהט, בוא נעשה סקס", לא כובש את ליבם. יש כמה בעיות בהשמעת דברי פתיחה טעונים מינית. ראשית, זה יכול לגרום לבן זוג פוטנציאלי לאי נוחות, מה שגורם להם פחות להגיב לך. שנית, התנהגות זו יכולה להיתפס כדואר זבל, מה שמגביר את הסיכוי שתדווח ויחסם אותך.

היכרויות כלאחר יד

2. תהיו פתוחים לגבי הקינקים שלכם

חשוב לקבוע אם אתם חולקים את אותם פטישים כמו בן הזוג. בגלל זה, תצטרך להיפתח לגבי מה שמדליק אותך. הנה כמה טיפים להתחיל לדבר על הקיקולים שלך:

אל תפחד. קהילת סאדו ידועה כבעלת ראש פתוח. אז אתה לא צריך לדאוג שידחו אותך.

דבר על סוג התפקיד שאתה ממלא. בדרך כלל, ישנם שלושה סוגים של תפקידים שאתה יכול לשחק במהלך סצינת סאדו. אתה יכול להיות דומיננטי, לשלוט בפעולה. אתה יכול להיות כנוע, מי מקבל את הפעולה. שלישית, ייתכן שאתה מתג. על סמך הסצנה שהם מבצעים, האנשים האלה מתחלפים בין דומיננטי לכנוע.

צפו יחד בפורנו מקורזל. אם אתה עצבני מהתגובה של בן הזוג שלך, אתה יכול לצפות איתם בפורנו מקורזל. זה מאפשר לך לאמוד את התגובות שלהם לסצנות המין.

תקשיבו לקמטים שלהם. השיחה על משחק קינק לא צריכה להיות חד צדדית. שאל את בן / בת הזוג שלך אילו פטישים הם רוצים לחקור ואיך הם מרגישים לגבי תחומי העניין שלך.

כמובן, אתה לא רוצה להציף את בן הזוג שלך עם רשימה ארוכה של פטישים, וזה בסדר לעצור כמה פנטזיות כבדות יותר עד שאתה מכיר אותם טוב יותר. אבל אתה צריך לספק מספיק מידע כדי לאמוד אם אתה והשותף שלך חולקים רצונות משותפים.

3. אל תדחף את השותף שלך

יש אנשים שמוצאים את זה מאתגר לחלוק את פנטזיות הסאדו שלהם. למרות שזה עשוי להיות מתסכל, במיוחד אם אתה פתוח לגבי מה שאתה מחפש, אתה חייב לכבד את הבחירות שלהם. כשהם יהיו יותר נוחים איתך, הם ייפתחו ויחשפו את מלוא הקיפולים שלהם.

4. האם להראות נכונות להתנסות

אחת ההנאות של היכרויות עם סאדו היא שלמשחקים שלך יהיו גם הרבה תחומי עניין מקורזלים. לפעמים הפטישים שלך יחפפו. אבל זה לא תמיד יהיה כך. תצטרך להיות עם ראש פתוח. היה מוכן לחקור קינקים חדשים. אם יש לך מזל rn-on.

עם זאת, אם אתה והשותף שלך לא סובלים מאותו סוג של קינקים, זה יכול להוביל לאתגרים. כמובן, אתה יכול לנסות למצוא פשרה שמשמחת את שניכם, אבל כמה הבדלים משמעותיים מכדי לגשר עליהם. לדוגמה, אבא מטפח לא יוכל לרצות כנוע מזוכיסט שמשווע לעונשים קשים.

הכרויות סקס

5. האם השתמש באפליקציית הכרויות סאדו

יש הרבה דרכים שבהן אתה יכול למצוא בן זוג מקורזל. אבל אפליקציות היכרויות של סאדו הן בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר שלך. כולם באפליקציות האלה עם ראש פתוח ומוכנים להתנסות במשחקי פטיש. הנה כמה דברים שכדאי לזכור בעת שימוש באחת מהאפליקציות הבאות:

תתכוננו לנסיעה. בהשוואה לאפליקציות וניל, לאפליקציות סאדו יהיה בסיס משתמשים קטן יותר. כתוצאה מכך, ייתכן שתצטרך לנסוע כדי לפגוש משחקים, בעיקר אם אתה נמצא בעיר קטנה.

השתמש באפליקציית היכרויות שמשקפת את סגנון הסאדו שלך. יש הרבה סאדואפים שמתאימים לפטישים ספציפיים.

קרא גם:

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן